str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

4 października 2022
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  forum

Kalkulatory
Ile wyniosą twoje składki na ZUS?
Jakie raty kredytu będziesz spłacał?
Ile wyniesie twoja zaliczka na podatek?
Oblicz odsetki od zaległości podatkowych

Wszystkie   

Znajdź
Oferty B2B
Przetargi
Biuro rachunkowe
Dostawcę usług internetowych
Firmę leasingową
Brokera ubezpieczeniowego
Agenta ubezpieczeniowego
Instytucję publiczną

Słownik finansowy

 Wzory dokumentów

Porady i strategie
Moja firma w internecie

Wprawdzie wiele firm obchodzi się jeszcze całkiem dobrze bez komputera i sieci, ale rośnie w nich przekonanie o nieuchronności inwestycji w technikę. Dlaczego nie zrobić tego wcześniej, kiedy spodziewane korzyści z tytułu lepszej konkurencyjności będą większe? Tym bardziej, że nie jest to sprawa skomplikowana. Owszem, trzeba ponieść trochę wydatków, ale i tak trzeba będzie to kiedyś zrobić.

Na początku łącze

Powinieneś zacząć od wyboru sposobu włączenia się do internetu. Modem, łącze stałe, radio, to tylko niektóre możliwości. Zobacz wszystkie, porównaj ich parametry, koszty jakie będziesz musiał ponosić.

Firmowa strona www

Dzięki niej w łatwy sposób zaprezentujesz swoją ofertę innym użytkownikom internetu, w tym także potencjalnym klientom twojej firmy. Za posiadaniem strony internetowej przemawiają głównie względy marketingowe, ale nie tylko. Co dokładnie możesz zyskać dzięki witrynie firmowej przeczytasz na naszych stronach.

Jeżeli jesteś już przekonany do obecności w sieci i zamierzasz wykonać stronę swojej firmy, zobacz co powinieneś na niej zamieścić i jak zbudować firmowy serwis www krok po kroku.

Poczta elektroniczna

Wykorzystanie poczty elektronicznej szybko przynosi oszczędności pieniędzy i czasu. Zobacz z czym jeszcze wiąże się e-mail w firmie, jak założyć konto, jaki wybrać program pocztowy.

Dane z internetu

Sieć jest doskonałym źródłem danych. Przede wszystkim ogromnym i ciągle uzupełnianym, poza tym dobrze skatalogowanym i łatwym do przeglądania za pomocą wyszukiwarek. Warto wykorzystywać w biznesie aktualne i generalnie darmowe dane z Internetu.

E-commerce

Chcąc wykorzystać sieć intensywnie, możesz zacząć sprzedawać swoje produkty i usługi przez internet. Sklepy internetowe stają się coraz bardziej powszechne i choć na razie większość z nich jest nierentowna, być może warto już teraz zajmować pozycję na tym rynku.

Drukuj Wyślij do znajomego Skomentuj na forum
Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2022 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009