str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

15 czerwca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  forum

Kalkulatory
Ile wyniosą twoje składki na ZUS?
Jakie raty kredytu będziesz spłacał?
Ile wyniesie twoja zaliczka na podatek?
Oblicz odsetki od zaległości podatkowych

Wszystkie   

 Wzory dokumentów

Gorące tematy
25.02.2013Kalendarium 25 lutego - 3 marca 2013

W tym tygodniu pamiętaj o następujących obowiązkach:

25 lutego
- termin rozliczenia podatku VAT za styczeń i złożenia deklaracji VAT-7, VAT-8, VAT-9M dla rozliczających podatek VAT miesięcznie,
- wpłata podatku VAT za I kwartał 2013 r. przez podatników składających kwartalne deklaracje VAT-7D
- termin zapłaty podatku VAT za styczeń i złożenia skróconej deklaracji VAT-12 w zakresie usług taksówek osobowych opodatkowanych w formie ryczałtu,
- termin złożenia informacji podsumowującej (w wersji elektronicznej) za styczeń o dokonanych wewnątrzwspólnotowych dostawach lub nabyciach towarów albo o wewnątrzwspólnotowym świadczeniu usług,
- termin rozliczenia podatku akcyzowego.

28 lutego
- termin przekazania podatnikowi i urzędowi skarbowemu informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy w 2012 r. (PIT-11)
- termin przekazania podatnikowi i urzędowi skarbowemu informacji o wypłaconym stypendium, o przychodach z innych źródeł oraz o niektórych dochodach z kapitałów pieniężnych w 2012 r. (PIT-8C)
- termin przekazania podatnikowi i urzędowi skarbowemu rocznego obliczenia podatku przez organ rentowy/informacji o dochodach uzyskanych od organu rentowego za 2012 r. (PIT-40A/11A)
- termin przekazania podatnikowi i urzędowi skarbowemu rocznego obliczenia podatku od dochodu uzyskanego przez podatnika w 2012 r. (PIT-40)
- termin przekazania urzędowi skarbowemu i osobie objętej ograniczonym obowiązkiem podatkowym imiennej informacji o wysokości uzyskanego przychodu (dochodu) w 2012 r. (IFT-1R)
- termin przekazania do ZUS informacji o wysokości przychodów uzyskanych z pracy zarobkowej przez emerytów i rencistów w 2012 r.
- termin przekazania ubezpieczonemu informacji za 2012 r. o danych zawartych w imiennych raportach miesięcznych sporządzonych do ZUS, w podziale na poszczególne miesiące.

Drukuj Wyślij do znajomego Skomentuj na forum
Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009