str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

19 lutego 2018
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  oferty B2B  forum

Kalkulatory
Ile wyniosą twoje składki na ZUS?
Jakie raty kredytu będziesz spłacał?
Ile wyniesie twoja zaliczka na podatek?
Oblicz odsetki od zaległości podatkowych

Wszystkie   

Znajdź
Oferty B2B
Przetargi
Biuro rachunkowe
Dostawcę usług internetowych
Firmę leasingową
Brokera ubezpieczeniowego
Agenta ubezpieczeniowego
Instytucję publiczną

Słownik finansowy

 Wzory dokumentów

Zgłoś błąd lub sugestię

PITy 2017? Tylko z Jupiterem! Ściągnij darmową wersję >>

Porady i strategie
Co powinno się znaleźć na mojej stronie internetowej?

Budowę strony firmowej możesz powierzyć specjalistom, webmasterom hobbystom albo podszkolić się i zrobić to samemu. Wszystko jak zwykle zależy od tego ile masz czasu i pieniędzy.

Jeżeli zależy ci na skromnej stronie, która raz na jakiś czas będzie podlegać aktualizacji, powinieneś skorzystać z usług osób tworzących takie nieskomplikowane strony, ogłaszających się chociażby w internecie.
Jeżeli masz inwencję, trochę czasu i często zamierzasz wprowadzać zmiany na stronie, może powinieneś spróbować własnych sił. Wymaga to trochę nauki, ale za to twoja satysfakcja będzie większa i jeszcze trochę ci zostanie w kieszeni.
Możesz też mieć wszystko, to co opisane wyżej oprócz wolnego czasu. Wówczas powinieneś zatrudnić webmastera na etat lub też przydzielić to zadanie jednemu z firmowych informatyków.
Jeżeli możesz na stronę przeznaczyć bardzo dużo pieniędzy, chcesz od wszystkiego umyć ręce i żeby wszystkim zajęła się wyspecjalizowana firma, możesz jej poszukać także w internecie. Najlepiej zrobisz, jeżeli pooglądasz wiele dobrych stron - firmy, które je stworzyły na pewno zamieściły na nich swoje dyskretne loga.

Webmasterów znajdziesz także w naszej wyszukiwarce ISP.

Bez względu na to, czy zdecydowałeś się sam wykonać własną stronę firmową, czy powierzysz to komuś innemu, powinieneś wiedzieć do czego należy dążyć. Strona powinna być dobrze zorganizowana. Rozumie się przez to jej przejrzystość, czytelność i łatwość nawigacji. Dużo daje pogrupowanie informacji w bloki tematyczne i unikanie powtarzania się.
Warto stronę www ułożyć w charakterze drzewa tzn. na głównej stronie powinny się znaleźć grupy tematyczne (np. firma, oferta, kontakt itd.), a w miarę wchodzenia w głąb powinny pojawiać się informacje bardziej szczegółowe. Aktualne i najważniejsze informacje powinny się wyróżniać od informacji podstawowych. Uatrakcyjnienie strony firmowej animacjami graficznymi czy dźwiękiem jest wskazane, ale każdy fajerwerk to dłuższe otwieranie się witryny. Atrakcyjna strona nie powinna być ani plikiem tekstowym ani też zbyt naszpikowana grafiką.

Kiedy już skonstruujesz i wypełnisz stronę, pamiętaj o najważniejszym: jej aktualizacji. Musisz sobie zdawać sprawę z tego, że ktoś kto wchodzi na stronę oczekuje tam informacji aktualnych, a przede wszystkim prawdziwych. Jeżeli już się zdecydowałeś na posiadanie swojej witryny, musisz sobie zadać nieco trudu i co jakiś czas wprowadzać nowe treści i usuwać nie aktualne. Nic tak źle nie wygląda jak nawet najlepsza początkowo strona, która nie zmienia się z czasem.

Dysponując własną, odwiedzaną stroną możesz w drodze wymiany banerowej zareklamować swoje produkty i usługi. Jeżeli na przykład twoja firma świadczy usługi remontowe w budownictwie, powinieneś poszukać serwisów na ten temat i spróbować umieścić tam swój baner w zamian za przyjęcie baneru tego serwisu na swojej stronie.

Drukuj Wyślij do znajomego Skomentuj na forum
Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2018 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009