str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

26 września 2021
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  oferty B2B  forum
 Formularz zgłoszeniowy
Formularz służy rejestracji firm leasingowych w naszej wyszukiwarce. Zarejestrowany leasingodawca zyskuje możliwość prezentacji swojej oferty potencjalnym klientom. Najważniejszym walorem wyszukiwarki jest podział firm leasingowych ze względu na obszar ich działania. Dzięki temu klienci otrzymują informację, do kogo mogą się zwrócić po usługi leasingu w swojej miejscowości.

Zgłaszam firmę leasingową do wyszukiwarki
(wszystkie pola powinny być wypełnione)
Imię i nazwisko:
Stanowisko:
Nazwa firmy:
Adres siedziby:
NIP:
Telefon:
e-mail:
www:
Wybrane lokalizacje:
(Wybierz lokalizacje, w których chcesz być prezentowany, spośród wymienionych w naszej wyszukiwarce. Jeżeli chcesz być prezentowany w wielu lokalizacjach - wymień je, oddzielając przecinkami.)

Profil firmy (max 150 znaków):
Uwagi i pytania
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.) wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez Elfin Sp. z o.o. wyłącznie w celach statystycznych i marketingowych. Administratorem danych jest Elfin Sp. z o.o., ul. Konfederacka 23, Kraków. Ponadto zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144 z 2002 r.) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowych produktach i usługach Elfin Sp. z o.o. na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.
Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2021 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009